תפריט סגור

על רכבים שונים וחדשים

בור הטירון, התמודדות עם דלת תיקון בפעם הראשונה יכולה להיות חוויה מתסכלת וגוזלת זמן. בעוד שרוב המכוניות שלפני המלחמה יש טכניקות פירוק משותפות, לימוד טכניקות אלו יכול להיות אתגר. טכניקות אלו אינן מתוארות לעתים קרובות במדריכים והפניות תחזוקה תקופתיות. זה פשוט כי זה נחשב לנחלת כלל.

התמודדות עם התיקון של דלתות לא צריכה להיות מתסכל. הועדה לתכנון ובניה רוב זה דורש קצת ידע על מה לחפש ומה הבריח לפנות. הנה כמה טכניקות שימושיות לפירוק דלת המכונית לפני המלחמה לתיקוני עצות ויותר הנפוצות.

ידית הדלת החיצונית, במיוחד בצד של הנהג, הוא אחד החלקים הנפוצים ביותר של גוף הרכב. בזמן שהם לעתים רחוקות לשבור, זה יכול להיות נחוץ פורום של רכבים כדי להסיר אותם לתיקונים אחרים או שירות. ידיות דלתות, בדרך כלל, נערכו במקום על ידי אחת משתי שיטות.

במקרה של ידית הדלת שבו ניתן לראות את צלחת קטנה עם שני ברגים סביב הבסיס של הידית בצד החיצוני של הדלת, ההסרה נראית ישר קדימה. הסר את גלי צה"ל שני ברגים או ברגים ולמשוך. זה עלול לגרום לעלייה חדה בלחץ דם. גם הידית צריכה להיות מוחזקת במקום על ידי בורג שלישי נגיש רק על ידי הסרת לוח הדלת הפנימית. בורג שלישי זה ממוקם בסופו של פיר הידית ומונע את הסרת הידית ידי אלמונים או שובבה ומשחזרי רכב עתיקים חסרי מצפון.

השיטה השנייה של ההסרה כרוכה ידיות ללא ברגים חיצוניים ברורים. ידיות מסוג זה דורשים התרופפות בקצה הדלת. בורג הקבוצה הקטן יהיה גלוי דרך חור בדלת הקצה. החור יכול להיות מכוסה על ידי כובע קטן. שחרר את בורג הסט וידית הדלת ניתן להסיר עבור תיקון או החלפה. בעת התקנה מחדש הקפד לסובב את בורג הסט הדוק ולהבטיח כי הוא לפחות לשטוף עם הקצה של הדלת.

פעולת נעילה נוקשה יכולה להיות סימן לכך שמנגנון הנעילה עומד לתפוס. שפריץ או שתיים של גרפיט אבקה ממנפק תרסיס יכול להציל אותך מפירוק היחידה. אם הבעיה נמשכת זה עשוי לדרוש הסרת המנגנון הפוגע פיקוד צפון מהדלת.

מכוניות מסוימות תהיה יחידת מנעול נפרדת מהידית. סוג זה של יחידת נעילה מתקיים במקום על ידי בורג סט. פתח את הדלת ומסתכל על הריבה של הדלת ברמה של המנעול. בורג קבוצה קטן יהיה גלוי דרך חור. החור יכול להיות מכוסה על ידי כובע קטן. סיבוב בורג הסט נגד הבורג ישתחרר וחבית המנעול ניתן להסיר עבור תיקון או החלפה. בעת התקנה מחדש כדי להיות בטוח להפוך הדוק ולפחות מיושר עם הקצה של דלת הריבה.

במקרה שבו המנעול ממוקם בידית, יש להסיר כל הידית כמו לתאר לעיל. אז המנעול והידית יכולים להישלח לתיקון, או להחלפה.

הסרת ידיות פנים נעשה על ידי הסרת או סיכה או קליפ תמך. אלה ניתן לגשת על ידי לחיצה על צלחת או הטבעת לחשוף את הסיכה או קליפ. הפינים בדרך כלל דחפו בקלות באמצעות שימוש בחוט נוקשה כראוי או אגרוף קטן. עם קליפ או הסיכה הסירה את הידית מחליקה את הפיר סוג שלחדרי כושר איכותיים.

לוחות ריפוד יוסרו הכי טוב גם עם כלי מיוחד או סכין מרק רחב. הלהב של הכלי החליק התחזק כנגד קליפים באביב או מסמרים והפנל עקר מהדלת. חטטני קרוב ככל האפשר לקליפים או המסמרים מקטין את האפשרות של קריעת הפנל או הבד. הוא גם חכם כדי לבדוק את הפנל לפני הפירוק על מנת להבטיח שהסרת את כל ברגים נוספים או מהדקים אחרים שייתכן שהותקנו לאורך החיים של הרכב.

עם הפנל הפנימי הוסר חלון וניתן לגשת אל מנגנוני תפס. בעוד מנגנון רב בריח הדלת הוא עניין ישר קדימה של הסרת ברגים או ברגי הרכבה, מנגנון החלון דורש עבודה נוספת.

להסרת של מנגנון החלון יכולה להיות מושלמת מבלי להסיר את הזכוכית, אבל הזכוכית יש להסיר תחילה. זו מושגת בדרך כלל על ידי הורדת החלון, רכבים לפירוק הסרת כל לקצץ חלון ואולי קטע של ערוץ חלון. זה מאפשר להעלות את חדר הזכוכית למעלה והחוצה מהדלת. שהסירה את הזכוכית, ניתן להסיר את ברגי הייצוב המנגנון לשירות.

כאשר התמודדות עם תיקון כלשהו, ​​שבו מדריכים לא יהיו זמינים, יהיה זה נבון כדי לרשום הערות כמו שאתה הולך. אתה אולי חושב שאתה יכול לזכור איך זה הולך ביחד, אבל שים לב, ציור קטן או תמונות של תהליך הפירוק עשוי לסייע בריצה את הזיכרון שלך. הביאורים והתמונות יגיעו גם בפעם הבאה שיש לך בהישג יד כדי להתמודד עם דלת תיקון.

ג'ורג' הוא משפץ רכב קריקטוריסט, סופר ועתיק ונהג. עבודת הקריקטורה שלו והמאמרים שהופיעו באת העיתונים ומגזינים ברחבי קנדה. הסרטים התיעודיים הרדיו של ג'ורג' הופיעו על תאגיד שידור רדיו הרשת הקנדית, השדרן הלאומי של קנדה.

Call Now Button072-326-4138 דילוג לתוכן