תפריט סגור

אפשרויות שצריך לקחת בחשבון לגבי פירוק רכבים

אפשרויות שחובה להתיחס אליהם בזמן פירוק מכוניות

1. אתה יכול לרשום את הרכב שלך זבל באתר מסווג כמו או אתר דומה
2. לחפש את שירות הסרת מכונית זבל באינטרנט או בדפי זהב
3. פשוט לעזוב את זה וליהנות איך זה נראה

אתה יכול לשאול, "מה אם אין לי רכב יד שניה את הזמן או סבלנות או שניהם כדי לקבל את זה רשום על קרייגסליסט?" ובכן זה לוקח אותנו ל2.האופציה פירוק רכבים יצטרך למצוא שירות הסרת מכונית זבל. זה מקום בו דברים יכולים לקבל מסובך.

שירות ההסרה אוטומטי זבל פועל על ההנחה כי ברגע שזבל המכונית רחיצה שלך יוסר, אתה מאבד את כל זכות ברכב. זה הופך את הבעלות על החברה להסרת רכב הזבל.המכונית ואז נגרר לאתרי מכונית זבל שבו הוא פורק וחלקיו נמכרו. אם הוא במצב כזה , המתכת היא לגרד ולאחר מכן נמכרה.

ייתכן שאתה תוהה, "אוקי, אז מה כל העניין?"הנקודה היא שאתה מאבד את או ., אתה מפסיד כסף. יש לך כבר רימה את נתח הרווחים שלך. לקוחות מסוימים עשויים פירוק מכוניות ללכת לחשוב "סוף סוף, יש לי להיפטר מזבל ש" אבל אתה גם הפסדת את כסף שבעצם שייך לך.

אז מה אתה עושה לפני שאתה מקבל הזבל גררה את המכונית שלך? שאל שאלות

  • 1. האם ישולם לבעל זבל הרכב שלי נגרר משם?
  • 2. אחויב לקבל זבל הרכב שלי נגרר?
  • 3. כמה זמן זה לוקח כדי להסיר הזבל האוטומטי שלי?
  • 4. אני חייב להיות שם לפני שניתן יהיה הזבל נגרר הרכב שלי?

אם התשובות שלך לשאלות אלו הן

1) כן
2) לא
3) 24-48 שעות
4) לא

אז יש לך שירות פירוק מכוניות גדול וצריכים לעבוד איתם. בנוסף לשאלות אלה, אתה צריך לקחת צעד נוסף כדי לאמת את הספק עם המקומי שלך , כדי לראות אם יש תלונות צרכנים עם חברה זו. אתה יכול גם גוגל "את שמו של הספק + תלונות". זאת על מנת להבטיח שאתה עובד עם שירות מכובד, ובמקרה, יש תלונות על חברת החשמל שירות זה …. גם אתה כבר הוזהר.

Call Now Button072-326-4138 דילוג לתוכן