תפריט סגור

קונה רכבים לפירוק בבית שמש

הרכב הישן עשה את שלו?
מחפשים קונה רכבים לפירוק בבית שמש אמין ומקצועי? ניר כאן על מנת לספק לכם שירותי פירוק רכבים עד בית הלקוח ללקוחות בכל עיר בארץ.

קונה רכב לפירוק בבית שמש 24 שעות ביממה

✔️ גרירה חינם מבית הלקוח
✔️ שירות מקצועי מכל הלב
✔️ תשלום במזומן
קונה רכבים לפירוק בבית שמש התקשרו:
072-326-4138

אנשים רבים נתקלים, לא אחת במודעת סטיקר על הרכב "קונה רכבים לפירוק בבית שמש" מטעם חברה או גורם אחר בדבר הרצון לרכוש רכבים ישנים או רכבים שאינם תקינים.

מי שלא מכיר את התחום, יכול לתהות, ובצדק, מהי הסיבה בגינה יש לאותה החברה צורך ברכבים אשר אינם עובדים – ובכן, התשובה היא: גרירת הרכב למגרש פירוק רכבים בבית שמש.

ברוב המקרים, מי שעומד מאחורי מודעות אלו הם בעלי מגרשי רכבים לפירוק כמוני או סוחרי רכבים, אשר מעוניינים לפרק את הרכב או לשקם אותו במידה והרכב עדיין תקין.

שימוש נוסף ברכב ישן אשר נקנה לצורך פירוק רכבים, נוגע לחלקי הברזל השונים של הרכב אשר יכולים להימכר לחברות שונות מתחום תעשיית הברזל.

סוגי הרכבים שאנו מעבירים למגרש פירוק רכבים בבית שמש

חברות או סוחר קונה רכבים לפירוק בבית שמש יהיו מעוניינים ברוב המקרים במגוון רחב של סוגי כלי רכב ובין היתר:

  • רכבים פרטיים – מכירת רכבים לפירוק מכל סוגי הרכבים מבית כל היצרנים ומכל שנות הייצור.
  • משאיות – משאיות לפירוק, קטנות, בינוניות וגדולות מדגמים שונים ושנות ייצור שונות.
  • אופנועים – חברות רבות גם קונות רבים אופנועים כבדים, אופני שטח וטוסטוסים לצורך פירוק.
  • טרקטורונים ומלגזות – גם כלי רכב מהסוג הזה, יכולים לשמש את מי שעוסק בתחום של פירוק רכבים.
  • אוטובוסים – אוטובוסים לפירוק ומיניבוסים אשר יכולים להימכר הן על ידי חברות הסעות והן על ידי אנשים פרטיים.
  • כלי תחבורה ימיים – חלק מהחברות גם קונות סירות וכלי תחבורה ימיים לצורך פירוק.

כמובן, שלא כל החברות קונות את כל סוגי כלי הרכב ולכן, כדאי לברר את הנושא הזה מול החברה אשר מפרסמת את המודעה – בכדי לוודא שקיים בכלל סיכוי לסגור מולה עסקה.

הליך מכירת רכב לפירוק בבית שמש

כשאתם מוכרים רכב תקין, אתם יכולים פחות או יותר לדעת כמה הוא שווה בהתבסס על מחירונים ייעודיים. הליך מכירת רכבים לצורך פירוק רכבים הוא שונה, מכיוון שאין שום גוף שמסדיר את נושא המחירים – כך שהדרך היחידה זה ליצור קשר עם חברות שונות המעוניינות לרכוש את הרכב ולברר מה סכום הכסף שהם מציעות בתמורה לרכב וכמובן, לסגור את העסקה הטובה ביותר.

דבר נוסף שחשוב לדעת נוגע להליך המכירה עצמו, יש לזכור שאתם לא באמת יודעים מה אותו סוחר הולך לעשות עם הרכב שלכם ומכיוון שאתם נחשבים לבעליו החוקיים, בכדי לא להסתבך, כדאי לפעול לפי נהלים.

בטרם פנית לסוחר קונה רכבים לפירוק בבית שמש עדיף לבצע הורדה של הרכב מהכביש לפני, במסגרת אותם נהלים חשוב לגשת למשרד הרישוי ולהציג אסמכתא כלשהי שמעידה שאותם אנשים הם בעלי הרכב ולמלא טופס ייעודי לביטול רישום הרכב.

יש להקפיד ולמלא את כל סעיפי הטופס בצורה קפדנית ולשלוח אותו, לוודא שהרכב אכן ירד מהכביש.
כאמור, זה בעצם הפעולה היחידה בה תדרשו לנקוט בהליך המכירה, כאשר בשלב הבא, באפשרותכם להעביר את הרכב למגרש פירוק רכבים בבית שמש לכל המרבה במחיר ולהיות שקטים ורגועים בידיעה שהעסקה הזאת לא תסבך אתכם עם החוק באיזושהי צורה.

בכמה כסף קונים רכב לפירוק בבית שמש?

כל רכב שונה מהאחר, המשתנים העיקריים הם מותג הרכב ושנתון הרכב. בנוסף יש לציין שמצב הרכב משפיע מאוד על המחיר, למשל אם אתם מעוניינים למכור שלא נוסע בכלל ומטרתו לפירוק סביר להניח שקונה רכבים לפירוק בבית שמש יקנה רכב כזה בין 450 ל 1000 שקלים, במידה ולרכב טסט ומצבו עדיין תקין אז הרכב לא מיועד לפירוק המשמעות היא שהרכב ימכר כמו כל רכב בישראל עם העברת בעלות רגילה, ניר קונה רכבים לנסיעה במחירים משתלמים במיוחד! יש לציין שרכבים אלו שווים הרבה יותר!

שירותים בקרבת מקום : קונה מכוניות לפירוק במודיעין | רכב לפירוק בשרון | מכירת רכב לפירוק יהוד | פירוק רכבים בירושלים

Call Now Button072-326-4138 דילוג לתוכן