תפריט סגור

קונה רכבים לפירוק בתל אביב

הרכב הישן עשה את שלו?
מחפשים קונה רכבים לפירוק בתל אביב אמין ומקצועי? ניר כאן על מנת לספק לכם שירותי פירוק רכבים עד בית הלקוח ללקוחות בכל עיר בארץ.

קונה רכב לפירוק בתל אביב -יפו 24 שעות ביממה

✔️ גרירה חינם מבית הלקוח
✔️ שירות מקצועי מכל הלב
✔️ תשלום במזומן
קונה רכבים לפירוק בתל אביב התקשרו:
072-326-4138

אנשים רבים נתקלים, לא אחת במודעת סטיקר על הרכב "קונה רכבים לפירוק בתל אביב" מטעם חברה או גורם אחר בדבר הרצון לרכוש רכבים ישנים או רכבים שאינם תקינים.

מי שלא מכיר את התחום, יכול לתהות, ובצדק, מהי הסיבה בגינה יש לאותה החברה צורך ברכבים אשר אינם עובדים – ובכן, התשובה היא: גרירת הרכב למגרש פירוק רכבים בתל אביב.

ברוב המקרים, מי שעומד מאחורי מודעות אלו הם בעלי מגרשי רכבים לפירוק כמוני או סוחרי רכבים, אשר מעוניינים לפרק את הרכב או לשקם אותו במידה והרכב עדיין תקין.

שימוש נוסף ברכב ישן אשר נקנה לצורך פירוק רכבים, נוגע לחלקי הברזל השונים של הרכב אשר יכולים להימכר לחברות שונות מתחום תעשיית הברזל.

סוגי הרכבים שאנו מעבירים למגרש פירוק רכבים בתל אביב

חברות או סוחר קונה רכבים לפירוק בתל אביב יהיו מעוניינים ברוב המקרים במגוון רחב של סוגי כלי רכב ובין היתר:

  • רכבים פרטיים – פירוק רכב פרטי ,כל סוגי הרכבים מבית כל היצרנים ומכל שנות הייצור.
  • משאיות – משאיות לפירוק, קטנות, בינוניות וגדולות מדגמים שונים ושנות ייצור שונות.
  • אופנועים – חברות רבות גם קונות רבים אופנועים כבדים, אופני שטח וטוסטוסים לצורך פירוק.
  • טרקטורונים ומלגזות – גם כלי רכב מהסוג הזה, יכולים לשמש את מי שעוסק בתחום של פירוק רכבים.
  • אוטובוסים – אוטובוסים לפירוק ומיניבוסים אשר יכולים להימכר הן על ידי חברות הסעות והן על ידי אנשים פרטיים.
  • כלי תחבורה ימיים – חלק מהחברות גם קונות סירות וכלי תחבורה ימיים לצורך פירוק.

כמובן, שלא כל החברות קונות את כל סוגי כלי הרכב ולכן, כדאי לברר את הנושא הזה מול החברה אשר מפרסמת את המודעה – בכדי לוודא שקיים בכלל סיכוי לסגור מולה עסקה.

הליך מכירת רכב לפירוק בתל אביב

כשאתם מוכרים רכב תקין, אתם יכולים פחות או יותר לדעת כמה הוא שווה בהתבסס על מחירונים ייעודיים. הליך מכירת רכבים לצורך פירוק רכבים הוא שונה, מכיוון שאין שום גוף שמסדיר את נושא המחירים – כך שהדרך היחידה זה ליצור קשר עם חברות שונות המעוניינות לרכוש את הרכב ולברר מה סכום הכסף שהם מציעות בתמורה לרכב וכמובן, לסגור את העסקה הטובה ביותר.

דבר נוסף שחשוב לדעת נוגע להליך המכירה עצמו, יש לזכור שאתם לא באמת יודעים מה אותו סוחר הולך לעשות עם הרכב שלכם ומכיוון שאתם נחשבים לבעליו החוקיים, בכדי לא להסתבך, כדאי לפעול לפי נהלים.

בטרם פנית לסוחר קונה רכבים לפירוק בתל אביב עדיף לבצע הורדה של הרכב מהכביש לפני, במסגרת אותם נהלים חשוב לגשת למשרד הרישוי ולהציג אסמכתא כלשהי שמעידה שאותם אנשים הם בעלי הרכב ולמלא טופס ייעודי לביטול רישום הרכב.

יש להקפיד ולמלא את כל סעיפי הטופס בצורה קפדנית ולשלוח אותו, לוודא שהרכב אכן ירד מהכביש.
כאמור, זה בעצם הפעולה היחידה בה תדרשו לנקוט בהליך המכירה, כאשר בשלב הבא, באפשרותכם להעביר את הרכב למגרש פירוק רכבים בתל אביב לכל המרבה במחיר ולהיות שקטים ורגועים בידיעה שהעסקה הזאת לא תסבך אתכם עם החוק באיזושהי צורה.

בכמה כסף קונים רכב לפירוק בתל אביב?

כל רכב שונה מהאחר, המשתנים העיקריים הם מותג הרכב ושנתון הרכב. בנוסף יש לציין שמצב הרכב משפיע מאוד על המחיר, למשל אם אתם מעוניינים למכור שלא נוסע בכלל ומטרתו לפירוק סביר להניח שקונה רכבים לפירוק בתל אביב יקנה רכב כזה בין 450 ל 1000 שקלים, במידה ולרכב טסט ומצבו עדיין תקין אז הרכב לא מיועד לפירוק המשמעות היא שהרכב ימכר כמו כל רכב בישראל עם העברת בעלות רגילה, ניר קונה רכבים לנסיעה במחירים משתלמים במיוחד! יש לציין שרכבים אלו שווים הרבה יותר!
רכבים לפירוק יפו
רכבים לפירוק יפו -מחפש למכור מכונית מיושנת בקלות? בשביל זה אנחנו כאן! שירותי קונה רכבים לפירוק ניידים ומגיעים לכל האזורים בארץ בהקדם האפשרי על מנת לרכוש במזומן את הרכבים הישנים מכם. קניית רכבים יד 2 או לברזל להיום!

שירותים בקרבת מקום : קונה רכבים לפירוק ברעננה | רכבים לפירוק בתל אביב | מכירת רכב לפירוק בראשון | פירוק רכבים ביבנה

Call Now Button072-326-4138 דילוג לתוכן